Marifetli Hanım

İncili Söz Kurdelesi

Söz ve nişan törenleri, kültürümüzde önemli yere sahip olan özel günlerdir. Bu özel günlerde çiftler, evlilik yolunda ilk adımı atarlar ve evliliğe dair ilk sözleri söylerler. Söz ve nişan törenlerinde çiftlerin takılarını bağlamak için kullanılan kurdeleler, törenin olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. İncili söz kurdelesi, son yıllarda en popüler söz ve nişan kurdeleleri arasında yer almaktadır.

İncili Kurdelenin Anlamı Nedir?

İncili söz kurdeleleri, isminden de anlaşılacağı gibi inciler ile süslenmiş kurdeledir. İnci, saflığın, masumiyetin ve sadakatin simgesidir. Bu nedenle; incili söz kurdeleleri, çiftlerin evlilik yolunda attıkları bu önemli adımı temsil eder. İncilerin dökülmeleri ise üzerlerindeki nazar ve kötü gözlerin incilerle beraber dökülüp gitmesini temsil eder.

İncili söz kurdeleleri, genellikle beyaz renkte hazırlanır. Ancak son yıllarda farklı renklerde incili söz kurdeleleri de üretilmeye başlamıştır. Örneğin; kırmızı, mavi, pembe, mor gibi renkler, çiftlerin zevklerine göre sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca incili söz kurdeleleri, söz ve nişan törenlerinin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Bu kurdeleler, çiftlerin evlilik yolunda attıkları bu önemli adımı temsil ederek, törene anlam katar.

Siparişiniz için hazır olan İncili Kurdelelerimiz

İncili Söz Kurdelesi Kurdele Seçenekleri

İncili kurdele siparişi verirken aşağıda yer alan renklerden kurdelenizi seçebilirsiniz. Farklı renklerde sipariş vermek için WhatsApp Danışma Hattımızdan bize mesaj bırakabilirsiniz.

  • Bordo Kurdele
  • Kırmızı Kurdele
  • Mavi Kurdele
  • Mor Kurdele
  • Beyaz Kurdele
  • Simli Kurdele (Gümüş/Altın Rengi Kurdele)

Söz ve nişan törenleriniz için ihtiyacınız olan tüm aksesuar online mağazamızda. Sayfamızı Aksesuarlar linkinden inceleyebilirsiniz.

Nasıl İncili Kurdele Siparişi Oluşturabilirim?

Marifetli Hanım’da sipariş oluşturmak çok kolay. Beğendiğiniz ürünlerin siparişini isterseniz web sitemiz üzerinden oluşturabilir, isterseniz Whatsapp Danışma Hattımızdan danışmanlarımızla görüşerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

MarifetliHanım.com üzerinden sipariş oluşturmak için;

Siparişinizi web sitemizden oluşturmak için beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Daha sonra adres ve bize iletmek istediğiniz sipariş notunu giriniz. Son olarak ödeme adımında kredi kartı detaylarınızı girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.. Web sitemiz üzerinden sipariş oluştururken adresinizi ürünleri teslim almak istediğiniz adresi tam ve eksiksiz tamamlamayı unutmayın.

İkincil sipariş yöntemi olarak: WhatsApp Danışma Hattından sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan WhatsApp butonuna tıklayın, beğendiğiniz ürünün bilgilerini ve varsa özelleştirmelerinizi danışmanımıza iletin. Kargo için alıcı isim, soyisim ve adres detaylarını iletin. Ve son olarak ödeme yönteminizi belirleyin.

İşte bu kadar Marifetli Hanım’la beraber İncili Kurdele Siparişi vermek çok kolay.

No products in the cart.

×