Marifetli Hanım

2019’da Yepyeni Bir Marifetli Hanım

 

Merhaba;

 

Evet kabul edelim uzun zaman oldu. Uzun ve yoğun geçen zamanların ardından yepyeni bir tasarım yepyeni bir Marifetli Hanım ile karşınızdayım. Daha iyi işler yapmak, daha çok insanla yollarımızın kesişmesi ve daha çok mutluluğa ortak olmak için biz hazırız.

 

Yoğun ve sizden uzakta geçen zamanda neler yapmadık ki… Bu güzel web sitemizi hazırladık mesela ilmek ilmek artık ürünlerimizle ilgili bilgilere hızlıca ve güvenle, saate, bulunduğunuz ülkeye bakmaksızın inceleyebilecek ve sipariş verebileceksiniz.

 

Bu arada sormadan edemeyeceğim yeni logomuzu nasıl buldunuz? Bana büyükannemin dikiş makinası ve bahçesinde ki çiçekleri anımsatıyor bakmaya doyamıyorum.

 

Yeni ürünler tasarladık minimal olduğu kadar size babaannenizin menekşelerini hatırlatacak tasarımlar şimdilik hepsi burada değil çünkü dikimleri tamamlanıyor, paketleri hazırlanıyor ütüleri yapılıyor ve fotoğraf çekimine hazırlanıyor. Ama en sevdiğiniz aksesuar ve ev tekstil ürünleri yavaş yavaş sayfamızda yeriniz alıyor. Yeni ürünlerimizi mutlaka takip edin bayılacaksınız.

 

Ekibimiz büyüdü, altın kızlarımızın sayısı arttı, ürünlerimizi hazırlarken annem ve bana yardım edecek ruhunu bizimle iplere katacak yepyeni altın kızlarımız var. Yani bu yıla bomba gibi hazırız.

 

Yeni yıla tekrar merhaba diyor ve önce sağlık, aşk ve sevgi dolu bir yıl diliyorum. Güzellikleri kucaklayacağımız bir yılımız olsun.

 

Sevgiyle Kalın

 

Bir cevap yazın

Email adresin yayınlanmayacak.

Sepetim boş.

×