Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo teslimi İstanbul Atölyemizden yapılıyor, siparişinizin teslimi bulunduğunuz şehre göre 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

Kişiye özel üretim ürünlerinin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Siparişinizde size özel tasarlanan ürünler var ise teslimat bilgisini Whatsapp Danışma Hattımız  +905547189957 ‘dan öğrenebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Marifetli Hanım marka garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Siparişinizin takip ve teyitini mailleriniz üzerinden yapabilirsiniz.www.marifetlihanim.com el emeği ürünlere online satış imkanı sağlayan bir sitedir. Sitemizde yeralan ve açıklamasında Hemen Teslim yazan ürünlerimiz tasarımı tamamlanmış ve siparişiniz ile beraber kargoya verilecek ürünlerdir.

Örgü ürünlerinde Örgü Sırası Bekliyor aşaması hazırlık aşamasında olan ürünleri temsil etmektedir. Altın kızlarımızın üzerinde çalıştığı ürünleri temsil etmektedir. Ürünlerin ortalama tamamlanma süreleri ile ilgili açıklamalarda bilgileri mevcuttur.

Sepetim boş.

×