Marifetli Hanım tarafından hazırlanan tüm Kırmızı Gelin Duvaklarını bu listede.

 • Kırmızı Biyeli Duvak

  500,00

  Gelin Duvakları Serimizden Bordo papatyalı duvak takımı

  Duvağımız kırmızı biye ile süslenmiştir ve duvak çapı 1.50 metredir.

  *İsteğinize göre kurdele kuşak ile beraber gönderilecektir.

 • Kırmızı Duvak

  650,00

  Gelin Duvakları serimizden kırmızı dantelli gelin duvağı

  Kırmızı Gelin duvağımız dantel ile süslenmiştir ve duvak çapımız 1.50 metredir.

  *İsteğinize göre kurdele kuşak ile beraber gönderilecektir.

 • Kırmızı Fransız Dantelli Duvak

  700,00

  Gelin Duvakları Serimizden Kırmızı Fransız Dantelli Duvak Takımı

  Duvağımız kırmızı fransız danteli süslenmiştir ve duvak çapı 1.50 metredir.

  *İsteğinize göre kurdele kuşak ile beraber gönderilecektir.

 • Kırmızı Gelin Duvağı – Gelincik Danteli

  900,00

  Gelin Duvakları Serimizden Kırmızı Gelin Duvağı 

  Duvağımız gelincik desenli fransız danteli ile süslenmiştir ve duvak çapı 1.50 metredir.

  *İsteğinize göre kurdele kuşak ile beraber gönderilecektir.

 • Kırmızı Papatyalı Duvak Seti

  Orijinal fiyat: ₺550,00.Şu andaki fiyat: ₺450,00.

  Gelin Duvakları Serimizden Kırmızı papatyalı duvak takımı

  Kırmızı duvağımız fransız danteli ile süslenmiştir ve duvak çapı 1.50 metredir.

  *İsteğinize göre kurdele kuşak ile beraber gönderilecektir.

 • Kırmızı Pullu Payetli Duvak Takımı

  750,00

  Gelin Duvakları Serimizden Kırmızı Pullu Payetli Duvak Takımımız.

  Kırmızı Pullu Payetli Duvak Takımımız 6 parçadan oluşur. Pullu payetli duvağımızın, duvak çapı 1.50 metre, 2 adet kına el gülü, 2 adet parmak kısmı açık kına eldiveni ve pullu kurdele kuşağı ile beraber gönderilecektir.

İlk olarak Biyeli Duvak, 

Sadeliği seven gelinlerimizin en çok tercih ettiği duvak modellerimizden olan biyeli duvaklar; kırmızı, bordo, altın ve gümüş tonlarında hazırlanmaktadır. 

Biyeli duvaklarımızı isterseniz 1.5 metre yarı çapında isterseniz uzun duvak olarak 3 metre uzunluğunda sipariş verebilirsiniz. 

ikinci olarak Fransız Dantelli Duvak, 

Dantel ve güpür severlerin vazgeçilmezi olan Fransız Dantelli duvaklarımız kırmızı, bordo, mavi, lacivert, yeşil, pembe, pudra renklerinde hazırlanmaktadır. 

Fransız Dantelli Duvaklarımızı isterseniz 1.5 metre yarı çapında isterseniz uzun duvak olarak 3 metre uzunluğunda sipariş verebilirsiniz.

Üçüncü olarak Sim İşlemeli Duvak, 

Sim işlemeli duvaklarımız gelinlerimizin en çok talep ettiği üzere altın ve gümüş tonlarında hazırlandı. Biyeli modelimizden farklı olarak sim işlemli duvaklarımızda duvak uçları simli ince dantel örnekleri ile süslenmektedir.

Sim işlemeli duvaklarımızı isterseniz 1.5 metre yarı çapında isterseniz uzun duvak olarak 3 metre uzunluğunda sipariş verebilirsiniz.

Dördüncü olarak Boncuk Süslemeli Duvak,

Boncuk süslemeli duvaklarımız kırmızı ve bordo renklerde hazırlanmıştır. Tek tel el işlemesi ile hazırlanan duvaklarımızda fransız dantelleri boncuk ve pul süslemeleri kullanılmıştır.

Boncuk süslemeli duvaklarımızı isterseniz 1.5 metre yarı çapında isterseniz uzun duvak olarak 3 metre uzunluğunda sipariş verebilirsiniz.

Haydi duvak tercihlerine göre gelinlerimize bakalım,

İlk olarak sadeliği seven gelinlerimiz için Biyeli Duvak modelimiz, Kırmızı, Bordo, Altın ve Gümüş tonları ile gelinlerimizi mutlu etmeye hazır. 

Ardından Fransız dantelinin cazibesinden vazgeçemeyen gelinlerimizi tabii ki unutmadık. Onlar için; 3 Boyutlu Duvaklar, Fransız Dantelli Duvaklar, Boncuk Süslemeli ve Sim işlemeli Duvaklar hazırladık. Tüm modellerimizi Gelin Duvaklasayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. 

Ve Gelin duvaklarımız ile beraber damatlarımız için yeşil omuz örtüleri ve damat şalları hazırladık. Damatlar için hazırladığımız tüm modelleri Damat Şalı / Omuz Örtüsü sayfamızda görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim?

Marifetli Hanım’da sipariş oluşturmak çok kolay. Beğendiğiniz ürünlerin siparişini isterseniz websitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Danışmanlarımız ile beraber siparişinizi oluşturmak için Whatsapp Danışma Hattımızdan size ulaşabilirsiniz. Siparişiniz için size destek olmaya hazırız. 

MarifetliHanım.com üzerinden siparişinizi 3 temel adımda oluşturabilirsiniz.

Birinci olarak; beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. İkinci olarak; adres bilgilerinizi girin ve bize iletmek istediğiniz sipariş notunuzu oluşturun. Üçüncü ve son adım olarak; ödeme işlemini tamamlayın. Ödeme sayfasında banka kartınızı ve kredi kartınız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Siparişimin Faturasına nasıl ulaşabilirim?

Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde, sipariş faturanız ürünle beraber gönderilmektedir. Ek olarak, hediye aldığınız ürünleri Whatsapp Danışma Hattımızdan bize bildirerek faturanızı mail ile teslim alabilirsiniz. 

Yurtdışından sipariş verebilir miyim?

Tabii ki evet tüm ürünlerimizi dünyanın her yerine ulaştırıyoruz. Avrupa, Amerika/Kanada ve Avustralya’dan sipariş alıyoruz.

Siparişlerinizi web sitemizden ya da Whatsapp Danışma Hattımızdan verebilirsiniz. Web sitemizin ödeme alt yapısı ile yurtdışı debit/kredi kartları üzerinden yapabilirsiniz.

Kargo Teslim Süreci: 

Yurtiçi teslimat süreleri 2 -5 gün olarak bulunduğunuz şehre göre değişiklik göstermektedir.

Yurtdışı kargo gönderimini hava yoluyla kargosu ile yapıyoruz. Bu sayede size daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz.Teslim süreleri ile ilgili ayrıca kargo teslim süreçleri ve Avrupa kargo teslim süreleri yazımızı yazımızı inceleyebilirsiniz.

No products in the cart.

×