Halay Mendili

Halay Mendili Fiyatları

Marifetli Hanım’ın hazırladığım tüm halay mendili ürünlerinin fiyatları bir arada. En uygun fiyatlarla bu özel gününüzde ihtiyacınız olan tüm ürünleri online mağazamızda bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Halay mendili kategorimize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Halay Mendili

Ve halay Mendili kategorisinde Marifetli Hanım’ın hazırladığı tüm ürünlerin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İsteğiniz üzerine farklı renklerde halay mendili siparişi verebilirsiniz. Farklı renk isteklerinizi sipariş vermeden önce WhatsApp Danışma hattımızdan bize iletmeyi unutmayın.

Nakışlı Halay Mendili

Nakışlı halay mendili kategorisinde Marifetli Hanım’ın hazırladığı tüm ürünlerin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İsteğiniz üzerine farklı renklerde nakışlı halay mendili siparişi verebilirsiniz. Farklı renk isteklerinizi sipariş vermeden önce WhatsApp Danışma hattımızdan bize iletmeyi unutmayın.

Gelin Mendili

Gelin mendili kategorisinde Marifetli Hanım’ın hazırladığı tüm ürünlerin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İsteğiniz üzerine farklı renklerde gelin halay mendili siparişi verebilirsiniz. Farklı renklerde isteklerinizi sipariş vermeden önce WhatsApp Danışma hattımızdan bize iletmeyi unutmayın.

Beğendiğiniz halay mendillerini isterseniz web sitemizden isterseniz WhatApp danışma hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Sevgilerle,

Marifetli Hanım

1990’dan bu yana düğün ve çeyiz hazırlığında size eşlik eden Marifetli Hanım, 2013 yılından beri online mağazası ile müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. El emeği ile hazırladığı tüm ürünleri online mağazamızda inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Halay mendili, duvak takımı ve düğünleriniz için hazırladığı hediyeliklerle misafirlerinizi şımartın. Ve ek olarak size özel hediyeleri uzman danışmanlarımızla beraber tasarlayın. Bu sayede en özel hediyenizde kendi imzanızı taşıyın.

No products in the cart.

×