Halay Mendili

Nakışlı Halay Mendili Fiyatları

Halay mendili üzerine isim, tarih ya da baş harflerinin işlendiği mendillere nakışlı mendil denir. Nakışlı halay mendili fiyatları ve detayları ile ilgilileri aşağıda bulabilirsiniz.

Nakışlı Halay mendili kategorisinde yer alan mendillerimizin fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz. Marifetli Hanım’ın hazırladığı nakışlı halay mendillerimizi online mağazamızdan ya da WhatsApp Danışma hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Nakış modeli seçiminiz için sizin için hazırladığımız örnekleri Nakışlı Halay Mendili – Nakış Deseni Seçimi yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Nakışlı halay mendillerinin hazırlanması diğer mendillere göre daha uzun sürmektedir. Bu sebeple sipariş verirken; teslim almak istediğiniz günden 3 hafta önce sipariş oluşturmaya özen gösterin.

Sevgilerle,

Marifetli Hanım

1990’dan bu yana düğün ve çeyiz hazırlığında size eşlik eden Marifetli Hanım, 2013 yılından beri online mağazası ile müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. El emeği ile hazırladığı tüm ürünleri online mağazamızda inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Halay mendili, duvak takımı ve düğünleriniz için hazırladığı hediyeliklerle misafirlerinizi şımartın. Ve ek olarak size özel hediyeleri uzman danışmanlarımızla beraber tasarlayın. Bu sayede en özel hediyenizde kendi imzanızı taşıyın.

No products in the cart.

×