Halay Mendili

Halay Mendili Nedir?

Merhaba, Bu yazımızda kına gecesi, nişan, düğün ve sünnet düğünlerinde en çok tercih edilen halay mendilini inceliyoruz. Halay mendili nedir? En çok tercih edilen modeller nelerdir? Halay mendili fiyatları nelerdir hepsi bu yazımızda sizlerle…

Halay ülkemizde yer yörenin kendine has figürleriyle sergilenen bir dans türüdür. Ve bu dansı daha gösterişli kılansa şüphesiz halay mendilidir. Yöresel olarak değişmekle beraber; halay mendilini bazen sadece halay başında ya da sonunda bazen ise tüm katılımcılarda görebiliriz. Dans edenlerin ellerinde taşıdığı ya da salladığı kumaş halay mendili olarak adlandırılmaktadır.

mor halay mendili, mor kına mendili
mor halay mendili, mor kına mendili

Halay mendili çoğunlukla kare kumaşa hazırlanmaktadır. Gelinler kendileri için özel halay mendillerini yuvarlak ya da tamamı oyalı olaraktan kullanabilmekteler. Halay Mendili modelleri ise aşağıdadır

Ve Halay mendili nedir ve modelleri nelerdir sorularından sonra aklımıza gelen diğer bir soru en çok hangi törenlerde kullanılıyor. Halay mendili halayın olduğu tüm etkinlerde en çok tercih edilen hediyelik ürünlerden biridir. Bu yüzden eğlencenin olduğu tüm etkinliklerde gönül rahatlığı ile misafirlerinize halay mendili hediye edebilirsiniz.

Marifetli Hanım’ın sizler için hazırladığı halay mendili modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz halay mendillerini isterseniz web sitemizden isterseniz WhatApp danışma hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Sevgilerle,

Marifetli Hanım

1990’dan bu yana düğün ve çeyiz hazırlığında size eşlik eden Marifetli Hanım, 2013 yılından beri online mağazası ile müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. El emeği ile hazırladığı tüm ürünleri online mağazamızda inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Halay mendili, duvak takımı ve düğünleriniz için hazırladığı hediyeliklerle misafirlerinizi şımartın. Ve ek olarak size özel hediyeleri uzman danışmanlarımızla beraber tasarlayın. Bu sayede en özel hediyenizde kendi imzanızı taşıyın.

No products in the cart.

×