Marifetli Hanım

Handkerchief – Almanya’nın Halay Mendili Tercihi

Merhaba sizler için tüm siparişlerimizi inceledik. Ve bu yazımızın konusunu handkerchief. Almanya’dan en çok sipariş verilen tüm modellerimiz bu yazımızda inceliyoruz.

Kına geceleri için en çok tercih halay mendilleri

1.Nakışlı Halay Mendili – Halay Mendili İsimli

halay mendili isimli

Kına gecelerinde en çok tercih edilen ürünlerimizin başında nakışlı halay mendillerimiz geliyor. Kına gecelerinde gelinlerimiz en çok gelen misafirler için Gelin ve Damat ismi nakışlanan modeli seçtiler. Sizde sipariş vermek isterseniz Halay Mendili sayfamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli hazırlatabilirsiniz.

2.Kırmızı – Beyaz Halay Mendili

Handkerchief, Kına gecelerinde ikinci sırayı ise kırmızı ve beyaz mendillerden oluşan, beyaz mendillerin kırmızı pul kırmızı mendillerin ise isteğe göre altın ya da gümüş pulla oyalandığı mendillerimiz alıyor. Kırmızı – beyaz halay mendillerimiz 10lu ve 100lü paketlerde online mağazamızda mevcuttur.

3.Pembe Pullu Halay Mendili

pembe halay mendili

Beyaz kumaşa pempe pulla hazırladığımız halay mendilimiz Almanya’nın kına gecelerinde en çok tercih ettiği 3. mendil. Parıltısı rengi ve dokusuyla kendine hayran bırakan mendilimiz online mağazamızda satışa sunulmakta.

Düğünlerde en çok tercih edilen halay mendilleri

1.Karışık renkli halay mendili

halay mendili

Düğünlerin tercihi ise karışık renkli halay mendili. Karışık renkli halay mendillerimizde tüm misafirlerimiz kendileri için uygun renkleri bulacak. Karışık renkli halay mendillerimiz 10’lu ve 20’li paketlerle mağazamızda.

2.Gelin Mendili

gelin mendili

Düğünler için en çok sipariş verilen mendillerin başında ise sedefli beyaz pulla tamamı el oyasından oluşan gelin mendili geliyor. Gelin Mendilimizi mağazamızda bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

3.Karışık Renkli Gelin Mendili

gelin mendili

Düğünlerde aile yakınları ve nedimeler için en çok tercih edilen mendillerimiz ise karışık renklerde hazırlanmış gelin mendilleri. Sizde yakınlarınız için farklı renklerde gelin mendili seçerek onlara özel hediyeler hazırlatabilirsiniz. Gelin mendili modellerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizlerde beğendiğiniz Handkerchief, halay mendilini sipariş vermek isterseniz online mağazamızdan hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı Whatsapp danışma hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Hızlı Kargo

Gelinliğinizi tamamlayacak, ihtiyacınız olan tüm gelin aksesuarlı uygun fiyatlar ve hızlı kargo avantajıyla marifetlihanim.com‘da. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde, Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmeti ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Almanya’dan vereceğiniz siparişleri isterseniz Türkiye adresinize isterseniz Almanya adresinize hızlıca teslim alabilirsiniz. Avrupa’dan vereceğiniz tüm siparişlerde 7-15 gün teslimat imkanı. Farklı bir ülkede bulunuyor ve sipariş vermek istiyorsanız kargo teslim süresini Avrupa ülkeleri için kargo teslim sürelerini ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hızlı Destek

Tüm ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı iletişim sayfasında ki form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ve Whatsapp Danışma hattımızdan hızlı destek alabilirsiniz.

Almanya’dan Halay Mendili siparişi

Sitemizde bulunan tüm ürünleri online ödeme sistemleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden verilen siparişler kargolar CN22 belgesi ile gönderilmektedir üstelik bu sayede, gümrük süreleri kısalmakta ve ürünler hızlıca size ulaşmaktadır. Kargo sürecinde ürünlerin hasar almasını önlemek için tüm ürünler özenle paketlenmekte aynı zamanda ilgili ülke düzenlemelerine göre kargoya teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

Email adresin yayınlanmayacak.

Sepetim boş.

×