Marifetli Hanım

Kargo Teslim Süresi

Merhaba,

En çok aldığımız soruları blog kısmında ayrıntılarıyla sizler için yazıyorum. Ürünlerimizin hepsinde el emeği olduğu için en çok aldığımız sorulardan biri de kargo teslim sürelerinin kaç gün olduğu, bu yazımızda sizlere kargo süreçlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi vereceğim.

Marifetli Hanım Online Mağazamızda ki tüm ürünler stoklu ürünler ve kargo süreci için hazırlanmış ürünler siz sipariş verdiğinizde ödeme onayının ardından ürünleri sizler için özenle paketleyip kargoya teslim ediyorum. Kargo teslimleri normal koşullar altında günlük olarak yapılıyor.

Marifetli Hanım’dan verdiğiniz siparişler İstanbul/Edirne atölyelerimizden kargoya teslim ediyor. Türkiye’de en uzak noktaya 3-4 iş günü içerisinde teslimat yapılıyor. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde SMS ile bilgilendirme mesajı alıyorsunuz.

Avrupa’dan verdiğiniz siparişleri daha hızlı ulaşması için uçakla gönderiyorum. Avrupa’ya ortalama teslimat süresi 7-14 gün arasında ülke bazında değişmekte. Ayrıntılı ülkelerin teslim sürelerini Avrupa Kargo Teslim Süreleri yazımızda bulabilirsiniz.

Ayrıca aklınıza takılan tüm soruları Whatsapp Danışma Hattımızdan bana ulaştırabilirsiniz.

Sevgilerle,

Marifetli Hanım

Bir cevap yazın

Email adresin yayınlanmayacak.

Sepetim boş.

×